top of page

Poznaj Mnie

Nazywam się Magdalena Szcześniak i profesjonalnie zajmuje się wizażem oraz kosmetyką. Od 6

Nazywam się Magdalena Szcześniak i profesjonalnie zajmuje się wizażem oraz zabiegami pielęgnacyjnymi. Jestem właścicielką prężnie rozwijającego się salonu kosmetycznego na terenie Dąbrowy Górniczej. Od 6 lat wykonuję usługi z zakresu makijażu.

Jestem studentką kosmetologii. Ukończyłam Studium Kosmetyczne, uzyskując tytuł Technika Usług Kosmetycznych oraz posiadam państwowe uprawnienia pedagogiczne dla wykładowców pozaszkolnych form kształcenia.

Moją wiedzę zdobywałam już od najmłodszych lat, bowiem ukończyłam szkołę artystyczną, uzyskując tytuł Plastyka ze specjalizacją Techniki Graficzne, a w życiu dorosłym część wiedzy zdobyłam w Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawie na profilu Charakteryzacja Filmowa. Doszkalałam się u takich artystek jak Karolina Zientek oraz Kamila Patyna.

Prowadzę warsztaty makijażu oraz zajęcia dydaktyczne z zakresu "świadomej pielęgnacji".

Aby nie stać w miejscu przeszłam dodatkowo

szereg kursów z metodyki wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych oraz mezoterapii mikroigłowej, a także ukończyłam szkolenie z Diagnostyki i Analizy skóry.

Nazywam się Magdalena Szcześniak i profesjonalnie zajmuje się wizażem oraz kosmetyką. Od 6

Stworzyłam to miejsce, aby uświadomić ludzi, jak ważna jest pielęgnacja naszej skóry od najmłodszych lat. Na co dzień widuję, jak wiele błędów popełniacie w prostych etapach dbania o swoją cerę. Jestem tutaj, aby wprowadzić cię w świadomą pielęgnację oraz poprawić stan twojej skóry za pomocą odpowiednio dobranych zabiegów kosmetycznych.

Nigdy nie jest za późno, aby wprowadzić w życie świadomą pielęgnację.

W swoją pracę angażuję się na 100% ponieważ chcę,

aby ludzie wiedzieli, że nieodpowiednie traktowanie swoje skóry może doprowadzić do wielu jej chorób. 

Pamiętaj, że twarz jest twoją wizytówką, z którą jesteś na całe życie. 

50% sukcesu leży po mojej stronie, resztą zajmiesz się Ty.

Jeśli jesteś mamą dziecka, które wkracza w okres dojrzewania i już zauważyłaś problemy z jego skórą 

sprawdź, czy jesteśmy w stanie pomóc mu odpowiednio dobraną pielęgnacją. Niech leczenie dermatologiczne będzie ostatnią deską ratunku.

Zacznij od konsultacji, na której dowiesz się jak postępować z cerą problematyczną, lecz młodą. W razie potrzeby zlecę wykonanie odpowiednich badań, aby najlepiej zdiagnozować problem. 

Sprawdź Moje Social Media

To tu możecie śledzić co aktualnie dzieje się u Mnie.
Co kilka dni wrzucamy nowe posty edukacyjne oraz dzielę się efektami mojej pracy.

Polecane Usługi

bottom of page