top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMagdalena Szcześniak

O co zadbać przed makijażem próbnym - rozwiewam wątpliwości

Zaktualizowano: 17 lip 2020

O co zadbać przed makijażem próbnym? - rozwiewam wątpliwości


Nawet najlepszy malarz na źle przygotowanym płótnie nie namaluje pięknego obrazu. Dlatego przed wizytą trzeba zadbać o swoją skórę i pielęgnację. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić zapraszam Cię na konsultację kosmetologiczną. Na takim spotkaniu dowiesz się, jaki masz rodzaj cery, które składniki aktywne w kosmetykach będą dobrze działały na twoją skórę, będę mogła zaproponować Ci odpowiednie zabiegi kosmetyczne. Wszystko po to, by w dniu twojego ślubu nie pojawiły się niespodzianki i żeby twoja buzia wyglądała idealnie.Nie wiesz, kiedy umówić się na makijaż próbny? Są dwie odpowiedzi na to pytanie. Po pierwsze, jeśli dbasz o swoją skórę i wiesz, jak ją pielęgnować wystarczy dwa tygodnie przed dniem ślubu. Mało tego, jeśli zamierzasz przed zawarciem związku małżeńskiego jechać na wakacje lub się opalić, moja praca przed takim wyjazdem czy solarium nie będzie miała sensu. Bowiem twój odcień skóry się zmieni, a ja będę zmuszona dopasowywać od początku podkład “pod twój nowy kolor skóry”. To samo tyczy się farbowania włosów. Jeśli na makijażu próbnym będziesz brunetką, a dwa tygodnie przed ślubem postanowisz zmienić kolor włosów na blond, to najprawdopodobniej makijaż który zrobimy nie będzie już do Ciebie pasował.

Jeśli masz problem z cerą i chciałabyś poprawić jej wygląd możesz umówić się ze mną max 3 miesiące wcześniej. To odpowiednio długo byś mogła wykonać np. Zabiegi oczyszczające w tym peeling chemiczny, czy zmienić Twoją pielęgnację, o której dodatkowo opowiem Ci na takim spotkaniu.

Dzień przed proszę wykonać peeling oraz maskę nawilżającą. Brwi są bardzo ważne, ponieważ budują nam ramę twarzy. Wyreguluj je i/lub nałóż hennę. Jeśli sama tego nie potrafisz zrobić daj znać. Umówimy się pół godziny wcześniej i specjalnie dla ciebie wykonam taką usługę.

Kiedy już wiesz co zrobić przed makijażem próbnym teraz powiem Ci jak możesz ułatwić mi pracę. Mów wszystko co leży ci na sercu! Zależy mi na tym, byś wyglądała jak najlepiej, ale przede wszystkim, żebyś się sama sobie podobała. Przecież o to w tym właśnie chodzi. Tego dnia masz się czuć najpiękniejszą kobietą na świecie. Jeśli uważasz, że zrobiłam za lekkie oko od razu mi powiedz. Na początku zawsze chcę wyczuć, czym dla ciebie jest stwierdzenie “lekko, mocno”, bowiem jeśli okaże się, że skończyłam malować powieki, ale jednak wyszło zbyt intensywnie, będzie trzeba wszystko zmyć i malować od początku.

Niektóre kroki w makijażu są nie odwracalne, dlatego ciągła rozmowa i dyskusja jest jak najbardziej na miejscu. Ne bój się zwrócić mi uwagę na to, że podkład jest za ciężki czy nie podoba ci się kształt brwi.Czy twój przyszły mąż ma problem z trądzikiem lub przetłuszczającą się cerą? To żaden wstyd abym jego również przypudrowała czy zakryła niedoskonałość. Wyobraź sobie sytuację. Koniec sierpnia, żar się leje z nieba. Ty w pięknym makijażu, na zdjęciach będziesz wyglądać jak “laleczka”. A obok twój parter, któremu świeci się nos lub pot spływa po czole. W makijażu długotrwały używam tzw. blockera potu. To świetne rozwiązanie dla kobiet jak i dla mężczyzn.118 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page